KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144241
*
nr 1614 4241
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad TB -53, stol. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 19:11:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 17:26:18
1
Vinnande bud
22/4 19:02:23
2
800 kr
22/4 19:02:23
1
900 kr (Budbetjänt)
22/4 19:02:26
2
1.300 kr
22/4 19:02:26
1
1.400 kr (Budbetjänt)
22/4 19:02:28
2
1.500 kr
22/4 19:02:28
1
1.600 kr (Budbetjänt)
22/4 19:02:29
2
1.700 kr
22/4 19:02:29
1
1.800 kr (Budbetjänt)
22/4 19:03:15
2
2.200 kr
22/4 19:03:15
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar olja olja på duk oljemålning oljemålningar stol stolar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1614 4241
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad TB -53, stol. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 17:26:18 | 1 | Vinnande bud |
22/4 19:02:23 | 2 | 800 kr |
22/4 19:02:23 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
22/4 19:02:26 | 2 | 1.300 kr |
22/4 19:02:26 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
22/4 19:02:28 | 2 | 1.500 kr |
22/4 19:02:28 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
22/4 19:02:29 | 2 | 1.700 kr |
22/4 19:02:29 | 1 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
22/4 19:03:15 | 2 | 2.200 kr |
22/4 19:03:15 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar olja olja på duk oljemålning oljemålningar stol stolar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37